HAKKIMIZDA

Yüksek Kaliteli Servis Hizmeti

Pomlarımıza verdiğimiz değer ile onları en iyi şekilde besleyip onlara gözbebeğimiz gibi bakıyoruz , onlar bizlerin en yakın dostları ve onlarla en değerli vakitlerimizi geçiriyoruz.Onları sizlerle en güzel vakitlerini geçirebilsinler diye eğitiyoruz.

DESTEK

Tüm ilgi ve alakamız satış öncesinde olduğu gibi satış sonrası da devam etmektedir.

UYGUN FİYAT

Amacımız; Pomeranian ırkını herkese ulaştırabilmek bu yüzden en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

VETERİNER GÖZETİMİ

Pomlarımız, veteriner hekim kontrolünde, muayene edilip, tüm aşıları tam bir şekilde teslim edilir.

ÖZEL KORUMA

Pomlarımızın tüm bakılarını bizzat kendi ellerimizle en iyi şekilde ve eksiksiz olarak yapmaktayız.

Nasıl Başladı ?

Yakın çevremizdeki Pomeranian ailesi olmak isteyen insanlara sağladığımız hizmet ve kalite politikasıyla sahiplendirdiğimiz onlarca pom bizim bu yoldaki ilk adımlarımız oldular.Bizlerde bu şekilde emin adımlarla ve ailelerini bekleyen pomlarımızla gururla yürümekteyiz.

Bizler POMERBOO ailesi olarak dünyanın en büyük 2. pomeranian çiftliği ile el ele çalışmaktayız ve size en iyi dost olabilecek pomuzunu bulmak için çalışıyoruz. Ve onların her şeyinin mükemmel olduğunu sağlamak için tüm gücümüzlü çalışıyor onlara sizin gibi en saf ve içten duygularımızla yaklaşıyoruz.

EN İYİSİ BOO , EN İYİSİ POMERBOO ®

Pomlarımıza verdiğimiz ufak görevlerle onların becerilerini geliştirip akrobasik ve ufak tatlılıklar yapmalarını sağlıyoruz.Bazen ufak şımarıklıklar yapsalarda onlara sevimli görevlerle sorumluluk aşılıyoruz ve sahiplerine kavuşacakları günü sabırsızlıkla bekliyorlar.Sizin en yakın dostunuz olacaklar.